Iran & Russia | ادای احترام رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به جانباختگان حادثه تروریستی مسکو
17688
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17688,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

ادای احترام رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به جانباختگان حادثه تروریستی مسکو

ادای احترام رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به جانباختگان حادثه تروریستی مسکو

در پی عملیات تروریستی گروهک داعش در مسکو و جان باختن تعداد کثیری از شهروندان روسیه، آقای هادی تیزهوش تابان صبح روز دوشنبه ۶ فروردین در سرکنسولگری روسیه در رشت حضور یافتند و ضمن گذاشتن گل و ادای احترام به کشته­شدگان این حادثه تلخ به رسم یادبود در دفتر یادداشتی که بدین منظور آماده شده بود جملاتی را نگاشتند. ایشان نوشتند:

جنایت هولناک تالار کنسرت « کروکوس سیتی هال » در مسکو جهان را تکان داد. تصور قتل افراد بی­گناه، از جمله کودکان و زنان بسیار دشوار است. تروریسم نه تنها قوانین، بلکه هنجارهای اخلاقی انسانی را نیز نقض می کند. ما با تروریسم در تمام اشکال آن مخالفیم و حملات تروریستی را به شدت محکوم می­کنیم. مبارزه مشترک و مؤثر با تروریسم مستلزم اقدام جدی و بدون تبعیض از سوی جامعه بین­المللی است. همدردی و حمایت صمیمانه خود را از خانواده های قربانیان ابراز می­دارم و همچنین برای همه مجروحان آرزوی بهبودی عاجل دارم.

همزمان در تهران نیز آقای روشنعلی یکتا نایب رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه در سفارت روسیه حضور یافتند و ضمن نثار گل و ادای احترام به کشته شدگان این حادثه غم انگیز با آقای آلکسی ددوف سفیر روسیه در ایران ملاقات نمودند. آقای ددوف از ابراز همدردی هیئت مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه تشکر کردند.

همچنین آقای هادی تیزهوش تابان طی ارسال پیام رسمی جان باختن شهروندان روسیه را در این حادثه تروریستی به آقای آلکسی ددف سفیر فدراسیون روسیه در ایران، آقای آندره وادف سرکنسول روسیه در رشت، آقای سرگی کاترین رییس اتاق بازرگانی و صنعت فدراسیون روسیه، آقای لئونید لوژچکو رییس شورای تجاری روسیه و ایران، آقای ولادیمیر پلاتونف رییس اتاق بازرگانی و صنعت مسکو، آقای ایگور بابوشکین استاندار آستراخان، آقای دنیس آفاناسیف معاون استاندار آستراخان، آقای ولادیمیر گالاوکف وزیر روابط خارجی آستراخان، آقای استانیسلاو سینچنکو رییس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان و آقای بدرودین محمدوف رییس اتاق بازرگانی و صنعت جمهوری داغستان تسلیت گفتند.