Iran & Russia | نخستین همایش آشنایی متقابل با فرصتهای بازرگانی و سرمایه گذاری کشورهای ایران و روسیه
15962
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15962,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

نخستین همایش آشنایی متقابل با فرصتهای بازرگانی و سرمایه گذاری کشورهای ایران و روسیه

نخستین همایش آشنایی متقابل با فرصتهای بازرگانی و سرمایه گذاری کشورهای ایران و روسیه

نظر به فرصت ها و امیدهایی که پس از لغو تحریم های بین المللی به ویژه در حوزه فعالیت تجارت خارجی با کشورهای نزدیک جغرافیایی ایجاد خواهد شد، اتاق مشترک ایران و روسیه با حمایت و پشتیبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران، در حال برنامه ریزی جهت برگزاری همایش آشنایی متقابل با فرصتهای بازرگانی و صادرات کالاهای ایرانی به کشور روسیه  و کشورهای حوزه CIS می باشد.
محور های این همایش با توجه به اعلام نیاز اکثریت تجار و بازرگانان کشوردر دو مورد زیر خلاصه میگردد:
الف- حمل و نقل، امکانات، تسهیلات و هزینه های مترتبه و غیره
ب-خدمات بانکی، بازرگانی و گمرکی خواهد بود.
همایش در ساعت ۱۵ لغایت ۲۱ روز شنبه مورخ ۲۱/۰۶/۹۴ در سالن همایش هتل پارسیان اوین تهران برگزار خواهد گردید. مخاطبان این همایش را شرکت های حمل و نقل، شرکت های خدمات گمرکی و ترخیص کالا، بانک ها و شرکتهای بیمه ، شرکت های بازرگانی واردات و صادرات کالا، مهندسین، مدیران و صاحبان صنایع، تجار و بسیاری دیگر از اقشار فرهیخته فعال در این حوزه ها تشکیل می دهند.
این همایش رویدادی بی سابقه محسوب می شود که حضور بسیاری از مقامات و مسئولین حوزه صادرات و کارآفرینی و صنایع از جمله معاونان وزرای صنعت معدن و تجارت، سفرا و رایزنان بازرگانی کشورهای ایران و روسیه، ریاست سازمان بنادر، ریاست گمرگ جمهوری اسلامی ایران، مسئولین اتاق بازرگانی ایران و تهران ، مسئولین سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور، مدیران عامل  بیمه ها و بانک ها و سایر مسئولین دولتی در حوزه های مختلف خواهد بود.
لذا از آن مجموعه محترم درخواست می گردد حمایت مالی و معنوی خود را بعنوان اسپانسر در همایش فوق در تمام طول مدت سازماندهی و برگزاری آن عهده دار گردد. بدیهی است که اسپانسرهای این همایش بین المللی و تخصصی در کانون توجه قرار گرفته و لوگو و سایر تبلیغات – به شرح جدول پیوست -در طول همایش ارائه خواهد شد که میزان بهره مندی اسپانسر از این تبلیغات متناسب با سطح و درجه حمایت مالی وی از همایش خواهد بود.
در حقیقت حضور اسپانسر در این همایش ، پیش از افتتاح همایش و همزمان با آغاز امور اجرایی و اطلاع رسانی برپایی همایش تحقق می یابد و اسپانسر از منافع و آثار هرگونه فعالیت تبلیغاتی که برگزارکننده در طول این مدت و حتی پس از پایان همایش انجام می دهد، نیز به طور مستقیم و غیر مستقیم بهره مند می گردد. در سطح داخلی نیز با توجه به ماهیت همایش، اسپانسر به عنوان یک واحد شاخص در میان همکاران و رقبای خود و نیز بازدیدکنندگان و خدمت گیرندگان شناخته می شود. پوشش رسانه ای این رویداد بی نظیر نیز به صورت پوشش خبری و رسانه ای توسط خبرگزاری ها و رسانه های برتر خواهد بود. همچنین لازم به توضیح است اعضای اتاق ایران و روسیه از ۱۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. جهت ثبت نام و تکمیل فرم به آدرس www.irjcc.ir مراجعه نمایید. (هزینه ورودی هر نفر مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ریال میباشد.)
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سرکار خانم اسماعیلی به شماره های ۸۸۸۴۸۰۱۰ در دبیرخانه اتاق بازرگانی ایران و روسیه تماس حاصل فرمائید.

 

ردیف خدماتبسته اول (۵ میلیون تومان)بسته دوم (۳ میلیون تومان)بسته سوم (۲ میلیون تومان)
۱استفاده از لوگوی شرکت حامی در تمام تبلیغات اینترنتی، مطبوعاتی، ایمیلی و ...
۲پخش تیزر تبلیغاتی شرکت حامی در طول همایش
۳معرفی شرکت حامی توسط مجری
۴قراردادن استند تبلیغاتی شرکت حامی در محل برگزاری همایش
۵درج آرم و لوگوی شرکت حامی بر روی برد چاپی پای سن همایش
۶معرفی شرکت حامی در ویژه نامه همایش
۷V.I.P پذیرایی به صورت
۸ارائه عکس و فیلم مراسم
۹تقدیر در جایگاه
۱۰قراردادن سی دی تبلیغاتی یا کاتالوگ شرکت حامی در بسته های تبلیغاتی همایش
۱۱حضور سه نفر از مدیران شرکت حامی در همایش بصورت رایگان
۱۲انجام هماهنگی های لازم جهت در اختیار قراردادن اتاق جلسات جهت انجام مذاکرات تجاری